AVEC Mobilya - Konforunuz için tasarlandı...

kalite politikamız

TEMEL GÖREVİMİZ

Türkiye’de ilk profil kasa imalatını yapan ve bünyesinde elektrostatik boya tesisi bulunduran tek firma olan Avec Mobilya sektörünün saygın kuruluşlarındandır.

Temel Görevimiz; Üstün kalite anlayışıyla, dünya standartlarında rahat, konforlu, estetik, insan sağlığına uygun, çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.
Çeyrek asırı geride bırakan firmamızın temel hedefi ise mobilya pazarında kalite denince akla gelen ilk marka olmaktır.

İLKELERİMİZ

Kalite ilkemiz tek bir cümleyle şu şekilde özetlenebilir:
Müşteri memnuniyeti “1” numaralı işimizdir.
Önce Kalite. Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için, mükemmel ürün ve hizmet kalitesine sahip olmalıyız.
Müşterilerimiz, işlerimizin odağıdır. İşlerimizi her zaman müşterilerimizi düşünerek ve rakiplerimizden daha mükemmel ürün ve hizmet sağlayacak biçimde yaparak, müşterilerimizin bize güvenmesini ve bağlanmasını mutlaka sağlamalıyız.
Sürekli iyileştirme ve AR-GE’ ye yatırım başarımızın temelidir. Yaptığımız her işte mükemmel olmayı hedeflemeliyiz. Ürünlerimizin değerinde, güvenilirliğinde ve güncelliğinde; insan ilişkilerimizde, rekabet yeteneğinde ve kârlılığımızda mükemmel olmak için iyileştirme çalışmalarımız günlük hayat tarzı haline gelmelidir. Bu amaçla yöneticilerimiz, şirketimizin kalite hedeflerini belirleyerek her seviyeye yayılımını sağlar ve düzenli olarak gözden geçirerek iyileştirme fırsatlarını belirler.

Takım çalışması bizim için yaşam tarzıdır. Biz bir aileyiz. Birbirimize güvenir ve saygı duyarız. Birbirimizi anlamak, güven duymak ve birbirimizi desteklemek için; şirketimizde, açık, önyargıdan uzak, karşılıklı etkin iletişime dayanan çalışma ortamının sağlanmasına gayret ederiz.
Bölge müdürlüklerimiz, bölge bayilerimiz ve yetkili satıcılarımız bizim iş ortaklarımızdır. Bölge müdürlüklerimiz, bölge bayilerimiz, yetkili satıcılarımız ve iş ilişkisi içinde bulunduğumuz diğer kuruluşlarla ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlanması ve birlikte büyümek prensibimizdir.

Dürüstlükten vazgeçilemez. Şirketimizin tüm işlemlerinde dürüst yöntemlerle topluma katkı sağlayarak çevremizin saygınlığını kazanmalıyız. Kapılarımız, etnik köken ve kişisel inanç ayrımı yapılmaksızın, kadın-erkek herkese açık

MÜKEMMEL TOPLAM KALİTENİN KURALLARI

“Toplam Kalite’de Mükemmellik” ilkesi Avec Mobilya Yönetimi tarafından benimsenmiştir. Bu ilke, “Her ne yaparsak en mükemmeli olacak” şeklinde ifade edilebilir.
Temel Görevimizde, Değerlerimizde ve İlkelerimizin uygulanmasında da “Mükemmel” olmalıyız. Müşteri memnuniyetini mükemmelleştirmek için, ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, “1 Numaralı” önceliğimiz olmalıdır.
Kalite seviyesini “Müşteri” belirler.
Mükemmel Toplam Kalite’ye ulaşmanın en kısa yolu, çıkan sorunlara çözüm bulmak yerine sorunun çıkmasını önleyecek tedbirler almaktır.
Şirketimizin bütün çalışanları, bölge müdürlüklerimiz, bölge bayilerimiz, yetkili satıcılarımız tarafından yapılan çalışmaların hepsi, müşteriye yönelik ürün veya hizmet sürecinin bir parçasıdır.
Mükemmel Toplam Kalite’ye ulaşmak için tüm proseslerin (yalnızca üretim prosesleri değil, aynı zamanda üretimi ve satışı destekleyen tüm prosesler) sürekli olarak gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesi, geliştirilmesi gereklidir.
Bu gelişmeleri gerçekleştirmek için çalışanların fikir üretmeleri ve planlı şekilde faaliyette bulunmaları şarttır.
Hepimiz birbirimizin müşterisiyiz ve her müşterinin en mükemmeli beklemeye hakkı vardır.