hakkımızda
AVEC Mobilya - Konforunuz için tasarlandı...

hakkımızda

2009 yılında mutfak dolabı, yüklük, vestiyer vs. gibi özel üretim mobilyalar imlatına  STAR MOBİLYA olarak başlayan, kısa sürede üretim ağını genişleterek yatak, baza, başlık vs. gibi ürünleride özel üretime alan ve ismini “AVEC MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.” olarak değiştiren firmamız, aynı zamanda  2000 yılından beri Hollanda’da STAR WONEN, şimdi ise LİFE WONEN & SLAPEN olarak mobilya satışı yapıp ülkemiz ekonomisine yaptığı katkılarla da bizlere gurur kaynağı olmaktadır.

 Avec Mobilya; tüketicisine kusursuz, modern çizgi, zevke dayalı ürünler üretmek için çalışmalarını devamlı sürdürmektedir. AR-GE faaliyetlerine  büyük önem vermekte ve bu konuda sürekli gerekli çalışmları düzenlemektedir.

Araştırma – Geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun dünya standartlarında insan ve çevre dostluk ürünler oluşturmak AVEC MOBİLYA’nın başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye’nin ve dünyanın ileri gelen mobilya firması olmayı hedefleyen AVEC MOBİLYA; hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır. AVEC MOBİLYA, kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemektedir.

AVEC MOBİLYA teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.